شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز : راه شهدا پایه گذار فرهنگ اصیل و اثر گذار در بین شیعه و سنی است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز : راه شهدا پایه گذار فرهنگ اصیل و اثر گذار در بین شیعه و سنی است

منتشرشده در البرز یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 15:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: راهی که شهدا در آن قرار گرفته اند امروز به فرهنگ اصیل و اثر گذار در سراسر دنیا در بین شیعه و سنی تبدیل شده است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، در یادواره شهدای روستای لهران شهرستان طالقان با بیان اینکه مجالس شهدا ، مجالس بازآموزی، یادآوری، فهم مشترک و درک مجدد آنچه شهدای ما برای آن جنگیده اند افزود : همه ما معتقدیم شهدا ستارگان نورانی این کشور هستند و امروز ثابت کرده اند متعلق به کل جهان اسلام هستند.

 

سردار مولایی گفت: راهی که شهدا در آن قرار گرفته اند امروز به فرهنگ اصیل و اثر گذار در سراسر دنیا در بین شیعیه و سنی تبدیل شده و قدرت و استقلال کشور را تامین کرده اند.

 

وی ادامه داد : تمام کشور ها برای دفاع از خودشان در برابر تهاجم بیگانگان راهکار هایی را در نظر میگیرند، و قدرت ملی باید از قدرت های دیگر همچون (سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی ، نظامی، روانی ، تکنولوژی) بیشتر باشد.

 

  فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز افزود : ما توانستیم به همت شهدا با تلاش و پشتکار جوانان ، به قله های بلند دانش و فناوری دست پیدا کنیم و استقلال کشور را تامین کنیم .

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است