شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزرئیس بسیج جامعه پزشکی البرز: ۸۰ پزشک به اردوهای جهادی مناطق محروم استان البرز اعزام شدند

رئیس بسیج جامعه پزشکی البرز: ۸۰ پزشک به اردوهای جهادی مناطق محروم استان البرز اعزام شدند

منتشرشده در البرز سه شنبه, 11 مهر 1396 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج جامعه پزشکی استان البرز از اعزام نزدیک به ۸۰ پزشک در اردوهای جهادی به مناطق محروم و کم‌برخوردار استان البرز خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ جلال غفارزاده رئیس بسیج جامعه پزشکی استان البرز با اشاره به انجام ویزیت‌های رایگان در مناطق محروم و کم‌برخوردار استان البرز در فصل تابستان ، اظهار داشت: در 3 ماه فصل تابستان بسیج جامعه پزشکی نزدیک به 54 اکیپ پزشکی به مناطق گوناگون استان اعزام کرد.

 

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان البرز با بیان اینکه در این اکیپ‌ها پزشک عمومی، پزشک‌های تخصصی، آزمایشگاه و توزیع دارو وجود داشت، ادامه داد: این اکیپ‌ها در مناطق محروم و کم‌برخوردار بسته‌های بهداشتی توزیع کرده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه در هر اکیپ 2 پزشک عمومی، داخلی، اطفال، ارتوپد، زنان، چشم‌پزشک و دندان‌پزشک اعزام می‌شدند، بیان کرد: همراه با این اکیپ‌ها ماشین یونیت دندانپزشکی در مناطق به مدت 3 روز برای ویزیت رایگان مستقر می‌شدند.

 

غفارزاده با بیان اینکه در این اردوهای جهادی نزدیک به 80 پزشک داوطلب در این 3 ماه اعزام شدند، افزود: این اعزام به مناطق آلوده که 10 منطقه شناسایی شده بود، انجام شد.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است