شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: مدیریت در سپاه یعنی نظام ارزشی دینی که افکار و عقاید را تحت تاثیر قرار دهد

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: مدیریت در سپاه یعنی نظام ارزشی دینی که افکار و عقاید را تحت تاثیر قرار دهد

منتشرشده در البرز دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 10:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار مولایی گفت: مدیریت و فرماندهی در سپاه یعنی نظام ارزشی دینی که باید تمامی افکار و عقاید را تحت تاثیر قرار دهد ، شجاعت و بصیرت و ولایت پذیری از شاخصه های مهم این فرد است.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ ششمین جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با حضور ، فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز و جمعی از پاسداران و بسیجیان نواحی دهگانه در سالن شهدا سپاه امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد.

 

در این مراسم سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: هر فرمانده و مدیری آرزو میکند تا بهترین باشد و زمانی میتواند بهترین باشد که به اهداف سازمانی خود دست پیدا کند و تمام تلاش ها برای رسیدن به اهداف است و اگر نتواد اهداف مشخص شده را جامه عمل بپوشاند ناکام مانده است. 

 

سردار مولایی بابیان اینکه مالک اشتر فردی بود که تمام ماموریت های خود را بهترین شکل انجام داد اظهار داشت: مالک اشتر در تمام زمان ها از فرمان رهبر خود پیروی کرد، شجاعت و بصیرت و ولایت پذیری از شاخصه های مهم این فرد است.

 

وی افزود: اهداف سازمان همیشه در افق دید یک فرمانده است، یعنی همه اقدامات هدفمند است.

 

سردار مولایی با اشاره به اینکه امروزه مکتب های مختلف مدیریتی ایجاد شده است بیان داشت: نگاه به یک مسیر روشن و از پیش تعیین شده باعث دستیابی به افق های روشن میشود.

 

فرمانده سپاه البرز گفت: اشراف یعنی فهم و درک درست از اجرای ماموریت ها برای درک اهداف سازمانی است.

 

وی بیان داشت: هر میزان نسبت به اهداف زاویه پیدا شود موفقیت و اثر بخشی در امور کم میشود به دلیل اینکه از اموری که باید انجام شود دور میشود.

 

فرمانده سپاه البرز با بیان اینکه ابتدایی ترین کار یک مدیر برنامه ریزی است اظهار داشت: اشراف داشتن به برنامه ها و برنامه ریزی مستلزم داشتن اطلاعات صحیح و برنامه ریزی است.

 

وی آینده نگری را از ویژگی های دیگر یک فرمانده دانست و بیان کرد: آینده نگری علم قدرت پیشگیری است.

 

سردار مولایی گفت: سازماندهی کردن عناصر از موارد مهمی است که یک مدیر و فرمانده با اطلاعات دقیق از نیروهای خود میتواند انجام دهد.

 

فرمانده سپاه البرز گفت: مدیریت و فرماندهی در سپاه یعنی نظام ارزشی دینی که باید تمامی افکار و عقاید را تحت تاثیر قرار دهد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است