شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز : راهیان نور، اهداف بسیاری را دنبال می کند

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز : راهیان نور، اهداف بسیاری را دنبال می کند

منتشرشده در البرز شنبه, 22 مهر 1396 ساعت 11:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: این مراسم افتتاح راهیان نور سراسر کشور است که به صورت نمادین در البرز برگزار می‌شود اهداف راهیان نور بسیار زیاد است.

 

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدیوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در مراسم متمرکز اعزام دانش‌آموزان کشور به اردوی راهیان نور که صبح امروز در کانون سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز برگزار شد با اشاره به اینکه مردم 2 ماه زودتر به استقبال ماه محرم با شهادت شهید حججی رفتند، اظهار داشت: در مراسم امروز از 4 استان قم، تهران، قزوین و البرز حضور دارند.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) افزود:  این مراسم افتتاح راهیان نور سراسر کشور است که به صورت نمادین در البرز برگزار می‌شود. اهداف راهیان نور بسیار زیاد است، هر ملت و کشوری برای تعقیب ارزش‌های خود نیاز به اثبات آنها دارد که نشان دهد شایستگی دارد از ارزش‌های خود دفاع کند. 

 

وی با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف ایجاد حفظ اعتماد به نفس در نسل جدید است، اضافه کرد: ملت‌ها در برخورد با این موضوع چند رفتار دارند. برخی ملت‌ها فراموش می‌کنند که شجاعانی دارند و نیز برخی با غلو و بزرگ‌نمایی سعی بر بزرگ‌کردن کوچکان خود دارند.

 

سردار مولایی با بیان اینکه گروهی از کشورها هستند که چیزی برای ارائه ندارند و اسطوره‌سازی می‌کنند، تاکید کرد: یکی از این کشورها آمریکا است که با افسانه‌سازی و ساخت کارتون و فیلم اسطوره سازی می‌کند.

 

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به اینکه گروهی دیگر همه قابلیت‌ها را دارد و نیاز به افسانه‌سازی ندارند، تاکید کرد: باید این قابلیت‌ها را به‌درستی شناخت و به نسل جدید انتقال داد. این عملیات بزرگ به‌دنبال معرفی جانبازان و رزمندگان شجاع به نسل جدید است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است