شما اینجا هستید: خانهاستانهاالبرزفرمانده سپاه استان البرز: ۱۳ آبان یک فراخوان بزرگ برای مقابله با آمریکا است

فرمانده سپاه استان البرز: ۱۳ آبان یک فراخوان بزرگ برای مقابله با آمریکا است

منتشرشده در البرز چهارشنبه, 10 آبان 1396 ساعت 14:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه امروز آمریکا از ملت ایران عصبانی است و همین فرهنگ شهادت از عوامل عصبانیت او است، گفت: ۱۳ آبان یک فراخوان بزرگ برای مقابله با آمریکا است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در گردهمایی فرماندهان واحدهای بسیج دانش‌آموزی و یادواره شهید فهمیده که در کانون شهید سبحانی سپاه استان البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه در عرصه قیام برای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هر کس که احساس تکلیف کرد قیام کرده و به همین سبب 36 هزار شهید دانش‌آموز وجود دارد، اظهار داشت: این شهدا تمام آینده و آرزوی خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی نادیده گرفتند.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه شهادت دانش‌آموزان عواقب سنگین برای دشمن و برکات زیادی برای ما داشته است، ادامه داد: از سال 69، دشمن 6 مرتبه سعی در درگیر کردن ما در جنگ مستقیم داشت که در حال حاضر هم ترامپ از آن صحبت می‌کند. 

 

وی با اشاره به اینکه اما آمریکا در سندهای خود گفته است که نمی‌توانند در قالب جنگ مستقیم علیه ایران وارد شود مگر اینکه از جنگ نیابتی استفاده شود، بیان کرد: دشمن به این نتیجه رسید که تا زمانی که این فرهنگ در بین جامعه اسلامی باشد هیچ راهی برای جنگ اثرگذار نیست،  شهادت آگاهانه است و مسیر، هدف و نیت دارد و شهادت شهید فهمیده یک فرهنگ مغفول را احیا کرد.

 

سردار مولایی با اشاره به اینکه فرهنگی که امروز از شهیدان حججی و فهمیده آموختیم خاستگاه شجره طیبه شهادت را دارد، تاکید کرد: برخی افراد کار بزرگی را برای امت انجام می‌دهند که فرهنگ 1400 ساله عاشورا می‌شود.

 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه در مسیر تاریخ فتنه وجود دارد که باید شاخص داشت و شهدا شاخص هستند و امروز نوجوانان باید شهید فهمیده را شاخص خود قرار دهند، افزود: در حال حاضر در دنیا از این شهدا درس می‌گیرند.

 

سردار مولایی گفت: 13 آبان یک فراخوان بزرگ برای مقابله با آمریکا است.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است