شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلفرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: ارزش کار فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری کمتر از رزمندگان دفاع مقدس نیست‌

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل: ارزش کار فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری کمتر از رزمندگان دفاع مقدس نیست‌

منتشرشده در اردبیل چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 09:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: زگفت: فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری دفاع مقدس٬ نقش بسیار بااهمیتی در راستای حفظ نام و یاد شهدا دارند. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در آیین نکوداشت فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری که در سالن ولایت برگزار شد٬ اظهار داشت: ایام‌الله دهه فجر فرصت مناسبی برای تجدید پیمان با آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی است که به برکت خون شهدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری٬ انقلاب اسلامی در حال حاضر به اقتدار رسیده است.

 

وی گفت: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران و  8 سال دفاع مقدس٬ مردم نقش ویژه‌ای در کنار رزمندگان اسلام داشتند و نشان دادند در تمامی صحنه‌های حساس در کنار ولایت فقیه هستند و به دشمنان اجازه تعرض به کشور را نمی دهند.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: در بهمن سال 57 ٬ مردم ایران به فرمان امام خمینی(ره) لبیک گفته و در تبعیت از امام خود برای سرنگونی رژیم طاغوت مبارزه کردند.

 

سردار بابازاده تصریح کرد: در هشت سال دفاع مقدس نیز مردم با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل مقابل رژیم بعثی عراق ایستادگی کرده و علاوه بر رزمندگان جبهه‌های جنگ٬ مردم در پشتیبانی از این رزمندگان نیز سنگ تمام گذاشتند.

 

وی بیان کرد: فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری دفاع مقدس نقش ویژه‌ای در راستای شناساندن شهدا به نسل جدید دارند و باید بتوانیم شهدای والا مثل امیر سرلشگر خلبان غفور جدی اردبیلی را به نسل جدید انقلاب معرفی کنیم که در وصیت خود اشاره داشت که دوست دارم کفنم پرچم ایران باشد.

 

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ارزش کار فعالان عرصه هنر و ادبیات پایداری دفاع مقدس در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و اعتلای فرهنگ شهادت بسیار بالا بوده و در واقع ارزش کار این افراد٬ کمتر از رزمندگان دفاع مقدس نیست.

 

وی در رابطه با رسالت بسیج نیز٬ تصریح کرد: بسیج یک نیروی مردمی و پیرو ولایت فقیه است که در تمامی صحنه‌های حساس جمهوری اسلامی ایران در کنار مردم و ولایت است و تضعیف نخواهد شد.

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است