شما اینجا هستید: خانهاستانهااردبیلمسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه استان اردبیل: بصیرت، وحدت و همدلی ملت ایران ستودنی است

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه استان اردبیل: بصیرت، وحدت و همدلی ملت ایران ستودنی است

منتشرشده در اردبیل یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 15:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امروز بصیرت، وحدت و همدلی ملت ایرات ستودنی است و این وحدت و همدلی رمز پیروزی و موفقیت در بخش‌های مختلف بوده است و با لطف و عنایت پروردگار به این وحدت و همدلی افزوده می‌شود.

 به گزارش سپاه نیوز؛حجت‌الاسلام والمسلمین میثم فیضی در همایش روحانیون و تجلیل از روحانیون انقلابی در سالن ولایت اردبیل اظهار داشت: تمام ترفندها و نقشه‌های آمریکا در خاورمیانه شکست خورده است و با وجود برنامه‌ریزی‌ها، نقشه‌هایش در خاورمیانه خنثی شده است.

 

وی با اشاره به این که دشمنان با ترفندهای مختلف درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی هستند افزود: با درایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و بصیرت مردم ،تمام نقشه‌های دشمنان خنثی شده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: امروز بصیرت، وحدت و همدلی ملت ایران ستودنی است و این وحدت و همدلی رمز پیروزی و موفقیت در بخش‌های مختلف بوده است و با لطف و عنایت پروردگار به این وحدت و همدلی افزوده می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمینفیاضی اظهار کرد: روحانیون نقش اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشته و بعد از انقلاب اسلامی ایران نیز دستاوردهای بسیاری داشتند و یکی از قشرهای تاثیرگذار در جامعه محسوب می‌شوند.

 

وی بیان کرد: امروز دشمنان و استکبار جهانی درصدد ایجاد تفرقه در جامعه هستند بیان کرد: روحانیون نقش مهمی در آگاه سازی مردم در ارتباط با نقشه‌ها و اهداف شوم دشمنان و استکبار جهانی دارند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: همایش روحانیون به صورت فصلی همه ساله در اردبیل برگزار می‌شود و امروز علاوه بر برگزاری همایش از روحانیون استان اردبیل تجلیل می‌شود.

 

حجت‌الاسلام والمسلمینفیاضی افزود: کتاب فریاد در خفگان در راستای به قلم کشیدن رشادت‌ها و دلاورمر‌دی‌های حجت‌الاسلام حیدری در دوران انقلاب اسلامی بودکه تمهیدات لازم برای چاپ این کتاب انجام شده و به زودی توزیع می‌شود.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است