شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه استان بوشهر: اجرای برنامه‌های سپاه استان بوشهر نیازمند مشارکت همگانی است

فرمانده سپاه استان بوشهر: اجرای برنامه‌های سپاه استان بوشهر نیازمند مشارکت همگانی است

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 11:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: ماموریت و اجرای طرح‌های سپاه استان بوشهر کار سنگینی است که برای موفقیت در این راه نیاز به مشارکت همگانی است.

 به گزارش سپاه نیوز ؛سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه استان بوشهر در آیین‌ تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با قدردانی از فرمانده کل سپاه  از حسن توجه در واگذاری مسئولیت فرمانده سپاه استان بوشهر اظهار داشت: از حسن توجه سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه در واگذاری مسئولیت فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر قدردانی می‌شود و بر اساس تکلیفی که فرمانده کل سپاه، بر عهده من گذاشتند، مامور به انجام تکلیف هستم.

 

فرمانده سپاه استان بوشهرحضور در جمع بسیجیان را یک سعادت و توفیق دانست و گفت:بعد 35 سال خدمت، الان توفیق و سعادت نصیب شد که در جمع بسیجیان و تلاشگران باشم.

  

وی با قدردانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه نسبت به انعکاس فعالیت‌های سپاه تصریح کرد: ماموریت و اجرای طرح‌های سپاه استان بوشهر کار سنگینی است که برای موفقیت در این راه نیاز به مشارکت همگانی است.

 

سردار فتح‌الله جمیری هم با بیان اینکه عظمت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای همگان روشن است اظهار داشت : ماموریت سپاه در مقابله با تهدیدات سخت، نیمه سخت، نرم و عمق بخشی داخلی و خارجی است که در سپاه استان همه این ماموریت‌ها دنبال شده است همچنین در بسیاری از روستاهای محروم نیز خدمات مهمی صورت گرفته است.

 

وی با بیان اینکه سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در جایگاه خوبی قرار دارد خاطر نشان کرد: سپاه استان بوشهر در سال‌های 1392 تا 1395 به عنوان سپاه نمونه کشور انتخاب شده است.

 

سردار جمیری افزود: تمام تلاش ما این بوده سپاه مردمی در کنار مردم و در خدمت مردم باشد و این را برای خود افتخار می‌دانم.

 

در این آئین از سردار جمیری تجلیل و سردار رزمجو به عنوان فرمانده جدید سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر منصوب شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است