شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع): با پژوهش می توان بذر تحولّات آینده را شناسایی کرد

فرمانده سپاه امام صادق (ع): با پژوهش می توان بذر تحولّات آینده را شناسایی کرد

منتشرشده در بوشهر شنبه, 02 دی 1396 ساعت 09:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در جمع کارکنان این سپاه به مناسبت هفته پژوهش گفت: با پژوهش می توان بذر تحولّات آینده را در زمان حال شناسایی کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ضمن تبریک هفته پژوهش به همه پژوهش گران استان اظهار کرد: پژوهش، بینش آفرین، دانش افزا و چشمه جوشان دانایی ها است که هم ضرورت های جامعه، سازمان و تشکیلات در آن رقم می خورد و هم خود پژوهش گر به وسیله آن از لایه های جهل عبور می کند و به رودخانه های علوم می رسد که همواره علوم مختلف در این رودخانه ها ساری و جاری است.

 

وی تصریح کرد: ما همیشه دنبال واقعیّت ها هستیم و می خواهیم بدانیم در محیط پیرامون ما چه می گذرد و دقیقاً به همین علّت است که تعیین نقطه مطلوب و مفروض در آینده که اوّلین گام آن امید به تحقق راهبردها است در پژوهش رقم می خورد.

 

فرمانده سپاه استان بوشهر اذعان کرد: برای رسیدن به رویکردهای مناسب راهبردی در مجموعه محیط کار و جامعه لازم است ما در پژوهش به شناسایی نیازها، وضع موجود و احصاء ضرورت های وضع موجود و مطلوب سازی و شبیه سازی برای آینده سازمان بپردازیم.

 

سردار رزمجو اذعان کرد: امروز ما با انجام پژوهش می توانیم جامعه و محیط کار را برای آینده آماده سازی و با استفاده از تصورات حوادث ممکن، قادر خواهیم بود آسیب ها و راهکارهای این حوادث را بررسی، تجزیه و تحلیل و ارائه دهیم.

 

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از پژوهش می توان به فرصت ها، تهدیدها و مواردی که موانع ما در پیشرفت کار هستند و مواردی که باعث تقویّت ما در انجام مأموریّت ها می شوند دست پیدا کرده و در واقع می توانیم اطلاعات و دانش بیش تری را برای کسب موفقیّت های برتر به دست بیاوریم.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است