شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: پیشکسوتی انقلاب اسلامی دوران نقش آفرینی جدید است

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: پیشکسوتی انقلاب اسلامی دوران نقش آفرینی جدید است

منتشرشده در بوشهر شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 09:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پیشکسوتی انقلاب اسلامی دوران نقش آفرینی جدید در عرصه پاسداری از انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه شهرستان های بوشهر و تنگستان  اظهار کرد: قطعا یکی از موثرترین و ماندگارترین نقش آفرینان انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر، نسل اول انقلاب است که توانستند نهال انقلاب اسلامی را با عشق و علاقه خود پاس بدارند و اکنون در دوران شکوفایی انقلاب اسلامی شاهد هستیم که ثمرات پربار این انقلاب در کشور‌های مختلف به خاطر پاسداری شما جوانه زده شده است.

 

 

وی افزود: امروز هر کدام از شما پتانسیلی قابل توجه و قابل انتقال برای نسل‌های نوجوان و حتی آینده دارید چرا که شما دوران‌های غرورآفرین انقلاب اسلامی را درک و با تلاش و مجاهدت‌های خود برگ‌های زرینی را در تاریخ این انقلاب آفریده و نقش آن را در عرصه‌های جهانی به منصه ظهور گذاشته اید.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) تصریح کرد: انقلاب اسلامی امروز عزتمندانه و مقتدرانه‌تر از گذشته راه خود را ادامه می‌دهد و این به برکت ایثار و فداکاری‌های شما و خانواده هایتان است که در بقای انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن نقش بسزایی داشته اید.

 

سردار رزمجو در پایان اذعان کرد: شما بازنشستگان سپاه لازم است تجربیات خود را به پاسداران جوان و نیرو‌های سازماندهی شده در ارتش ده‌ها میلیونی منتقل کنید و مطمئن باشید افق این انقلاب، افق روشنی است و به هیچ وجه برنامه های طراحی شده از سوی دشمن نمی‌تواند کوچک‌ترین صدمه‌ای به آن بزند و مردم با حضور خود در راهپیمایی امسال این مسئله را در عمل به خوبی نشان دادند.

 

در ادامه این مراسم کارگاه آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایزدی خواه استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است