شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریتجلیل از جانبازان ویلچیری چهارمحال و بختیاری به همت سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری

تجلیل از جانبازان ویلچیری چهارمحال و بختیاری به همت سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 10:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

سپاه نیوز: به مناسبت دهه فجر؛ تجلیل از جانبازان ویلچیری چهارمحال و بختیاری به همت سپاه قمربنی هاشم علیه السلام  این استان صورت گرفت.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با ایام الله دهه فجر، نشست صمیمانه جانبازان ویلچیری با سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.

سردار اکبری در این نشست ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و تبریک ایام الله د هه فجر، از رشادت های جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حریم آل الله تجلیل کرد.

وی گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری های داهیانه حضرت امام خمینی و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری، عمق استراتژیک جمهوری اسلامی به کاخ های آمریکا و اسرائیل رسیده است.

 

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود: در هشت سال دفاع مقدس، انقلاب اسلامی را به دنیا صادر کردیم و امروز شاهد دستاوردهای عظیم این انقلاب از جمله؛ استقلال سیاسی، پیشرفت در حوزه های مختلف علوم و فنون، خودباوری در عرصه امنیت و دفاعی و ... هستیم.

 

سردار اکبری، ادامه داد: به برکت ایثارگری و رشادت نیروهای دلسوز انقلاب و نیروهای دفاعی و امنیتی به اقتدار ملی و قدرت بازدارندگی دفاعی رسیده ایم.

 

وی موفقیت در بسیاری از حوزه ها و وجود خلاء در برخی عرصه های دیگر را یادآور شد و تاکید کرد: هرجایی که پیشرفت کرده ایم به دلیل عمل به سیاست های کلی نظام تحت رهبری مقام معظم رهبری است و نشانه حضور نیروهای انقلابی با روحیه جهادی می باشد.

 

سردار اکبری، تصریح کرد: در حوزه دفاعی و امنیتی، چون تهدیدات را باور کردیم ، خواستیم و توانستیم خودکفا شویم.

 

وی در زمینه مشکلات اقتصادی و معیشتی نیز اظهار کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تلاش کنیم؛ اما نباید خدمات ارائه شده به آحاد مردم در اقصی نقاط کشور از بدو پیروزی انقلاب اسلامی را فراموش نماییم.

 

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، آگاه سازی نسل جوان از دستاوردهای انقلاب اسلامی و واقعیت های کشور قبل و بعد از پیروزی انقلاب را ضروری دانست و گفت: برای حل مطالبات به حق مردم باید همه مسئولان تلاش کنند و بدانیم که فتنه های دشمنان هیچ گاه تمام نمی شود؛ همانگونه که از بدو پیروزی انقلاب و طی این چهل سال گذشته همواره شاهد توطئه های مختلفی از سوی معاندین و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده ایم؛ اما به لطف خدا، رهبری حکیمانه حضرت امام و مقام معظم رهبری و هوشیاری و بصیرت مردم، فتنه ها خنثی شده اند.

 

گفتنی است: در این دیدار، جانبازان حاضر پیرامون مشکلات و خواسته های خویش مطالبی را بیان کردند و فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، مسئول معاونت بهداشت و درمان سپاه استان و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، قول مساعد برای پیگیری دادند.

 

در این نشست صمیمانه که با حضور جمعی از مسئولان سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام و مدیر کل و مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل از جانبازان ویلچیری استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است