شما اینجا هستید: خانهاستانهااصفهانفرمانده قرارگاه سید الشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه: هماهنگی و همدلی ملت ایران و نیروهای مسلح دشمن را مأیوس خواهد کرد

فرمانده قرارگاه سید الشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه: هماهنگی و همدلی ملت ایران و نیروهای مسلح دشمن را مأیوس خواهد کرد

منتشرشده در اصفهان شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 13:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه منطقه ای حضرت سید الشهدا(ع) همدلی، هماهنگی و یکپارچگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را موجب یاس دشمنان به ویژه آمریکا قلمداد کرد و افزود: به حول و قوه الهی هم اکنون این همدلی و هماهنگی به وضوح قابل مشاهده است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار جواد استکیفرمانده قرارگاه منطقه ای حضرت سید الشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه در دیدار با فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی به رشادت های کارکنان پدافند هوایی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: آنچه که امروز برای همه ما واجب تر از نماز است حفظ جمهوری اسلامی ایران است.

 

سردار استکی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب حفظ این نظام مقدس را بزرگ ترین معروف قلمداد کرده اند، عنوان کرد: موفقیت در انجام این معروف وابسته به این است که هرکس در هر شغل و جایگاهی باید وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهد.

 

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری پدافند را جزء مهمترین و تاثیرگذار ترین بخش نیروهای مسلح در حفظ امنیت جمهوری اسلامی ایران می دانند، تصریح کرد: ایشان همواره بر افزایش توان و اقتدار پدافند تاکید می کنند چرا که تجهیزات پیشرفته و بومی این بخش اجازه کوچک ترین نفوذ به آسمان ایران را از دشمن سلب کرده است.

 

فرمانده قرارگاه منطقه ای حضرت سید الشهداء(ع) تاکید کرد: با توجه به این اهمیت ارتش و سپاه در این بخش با یکدیگر همراه و هماهنگ شده و تحت نظارت یک قرارگاه به نام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) فعال است و همواره در حال رصد آسمان ایران با استفاده از به روز ترین تجهیزات است.

 

وی همدلی، هماهنگی و یکپارچگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را مایوس کننده دشمنان به ویژه آمریکا قلمداد کرد و افزود: به حول و قوه الهی هم اکنون این همدلی و هماهنگی به وضوح قابل مشاهده است.

 

سردار استکی ادامه داد : رهبر معظم انقلاب فرمودند دشمن حاضر نیست سامانه های جدید دفاعی ایران را قبول کند با اینکه ما قصد تهاجم به هیچ کشوری را نداریم ولی اگر دشمن اجازه کوچک ترین غلطی را به خود دهد غیر از اینکه با قدرت از توان دفاعی خود استفاده می کنیم، با به کارگیری سامانه های تهاجمی دشمن را از غلط خود پشیمان خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه خواسته دشمن تضعیف توان بازدارندگی ایران است، عنوان کرد: دشمن توان بالای بازدارندگی ایران را سدی محکم در مقابل خواسته های بی حد و مرز خود می داند.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است