شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان: دشمنان به دنبال منحرف کردن جوانان ما از صراط مستقیم انقلاب هستند

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان: دشمنان به دنبال منحرف کردن جوانان ما از صراط مستقیم انقلاب هستند

منتشرشده در همدان سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 08:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: دشمنان قسم خورده این انقلاب امروز سعی دارند با ایجاد شبهه جوانان ما را از صراط مستقیم انقلاب منحرف کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در جمع پاسداران سپاه انصارالحسین(ع) و ناحیه همدان ضمن گرامیداشت دهه فجر و یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: دشمنان قسم خورده این انقلاب امروز سعی دارند با ایجاد شبهه جوانان ما را از صراط مستقیم انقلاب منحرف کنند.

 

وی افزود: با توجه به نقشه دشمنان انتظار می‌رود نقش پاسداران در راستای بصیرت‌افزایی و روشنگری ابعاد انقلاب اسلامی برای آحاد جامعه پررنگ‌تر از گذشته باشد.

 

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: با نگاهی کوتاه به سابقه رژیم پهلوی در ایران پی می‌بریم که تمام تلاش این خاندان منحوس در دوران حکومت خود این بوده که هیچ اثری از دین مبین اسلام را در کشور ایران باقی نگذارند که از آن جمله می‌توان به بحث کشف حجاب به دستور رضاخان اشاره کرد.

 

وی با اشاره به تاسیس ساواک توسط محمدرضا شاه ابراز داشت: شکنجه‌هایی که ساواک در زندان مخوف خود از نیروهای انقلاب داشت بسیار زجرآور بوده که خود سندی بر رفتارهای ظالمانه او بوده است.

 

سردار مجیدی گفت: زمانی که مردم ایران بر ضد رژیم پهلوی انقلاب کردند حضرت امام خمینی(ره) فرمودند بگذارید مردم ساختار حکومت اسلامی را مشخص کنند؛ که در نتیجه مردم ایران در 12 فروردین با حضور در پای صندوق‌های رأی به جمهوری اسلامی رأی دادند که این خود از مظاهر موفق انتخابات و دموکراسی در ایران است.

 

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان ضمن برشمردن دستاوردهای انقلاب افزود: امروز بیشتر مردم ما از اوضاع اقتصادی و معیشتی خود رنج می برند اما این دلیل نمی‌شود که از دستاوردهای انقلاب در این مدت چشم‌پوشی شود برای مثال کشور ما در زمان طاغوت هیچ مقامی از لحاظ شرکت در المپیادهای علمی در بین کشورهای جهان نداشت که امروز از برکات انقلاب اسلامی این است که ایران جزء 10 کشور برتر دنیا در المپیاد علمی قرار گرفته است.

 

وی گفت: دشمن سعی دارد قدرت نظامی و موشکی ما را محدود کند و علت آن این است که عزت ما را در جهان خدشه‌دار کند که این آرزو را به گور خواهد برد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است