شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدان6 هزار همدانی راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس شدند

6 هزار همدانی راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس شدند

منتشرشده در همدان یکشنبه, 19 فروردين 1397 ساعت 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان اردویی راهیان نور همدان گفت: 6 هزار زائر در نوروز امسال از این استان راهی مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حسن ترکمان مسئول سازمان اردویی راهیان نور همدان اظهار کرد: این زائران از دانش آموزان، دانشجویان و افرادی بودند که با خودروی شخصی به مناطق عملیاتی عزیمت کردند.

 

وی بیان کرد: سهمیه و اعتبار ابلاغی برای راهیان نور نوروز امسال سه هزار و 500 تن بود که با توجه به استقبال مردم این آمار تا 2 برابر افزایش یافت.

 

ترکمان اضافه کرد: زائران مناطق عملیاتی جنوب کشور در مکان های پیش بینی شده در شهرهای اهواز و خرمشهر اسکان داده شدند.

 

مسئول سازمان اردویی راهیان نور استان همدان ادامه داد : افراد اعزامی از مناطق عملیاتی کربلای 4، فتح المبین، نحر خین، اروندکنار و شلمچه دیدن کردند و به مدت چهار روز در قالب پنج کاروان در مناطق عملیاتی حضور یافتند کاروان ها را روحانی و راوی دفاع مقدس همراهی می کرد.

 

وی یادآوری کرد: برای نخستین بار یک هزار تن از اهالی این استان سال گذشته به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شامل مهاباد و سردشت عزیمت کردند.

 

ترکمان افزود: همچنین 500 زائر سال 96 از مناطق عملیاتی غرب کشور شامل پادگان ابوذر، سرپل ذهاب، قصر شیرین و منطقه عملیاتی مرصاد دیدن کردند.

 

گفتنی است سالانه حدود 30 هزار تن از اقشار مختلف مردم همدان از مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور بازدید می کنند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است