شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانارسال سومین محموله کمک رسانی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه به مناطق زلزله زده غرب کشور

ارسال سومین محموله کمک رسانی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه به مناطق زلزله زده غرب کشور

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سومین محموله کمک رسانی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سومین محموله از کمک های جمع آوری شده در منطقه سوم برای مردم زلزله زده کرمانشاه به مناطق آسیب دیده این استان ارسال شد.

 

همزمان با دریافت اخبار از زلزله مهیب کرمانشاه و از بین رفتن تعدادی از هموطنان عزیز در این حادثه، تعدای از پایوران منطقه سوم جهت کمک به مردم به صورت خودجوش عازم این مناطق گردیدند و با امداد رسانی، درمان مجروحان و تهیه غذای گرم، به یاری همنوعان خود پرداختند.

 

گفتنی است همزمان با امداد رسانی این افراد در مناطق زلزله زده کرمانشاه، ستاد جمع آوری کمک های مردمی جهت تهیه وسایل مورد نیاز تشکیل و با برپایی ایستگاه های جمع آوری کمک در یگان های مختلف منطقه سوم نیروی دریایی سپاه، با همت پایوران و ناویان این منطقه سه محموله بزرگ برای مناطق زلزله، شامل 2 عدد کانکس با تجهیزات زندگی اولیه، 1000تخته پتو،200 عدد چادر،100عدد بخاری برقی و گازی، 500 کیلو پلاستیک،1000کیلو برنج،500 کیلو خرما، 200 عدد روغن یک کیلویی،20کارتن شیر خشک،30 کارتن وسایل بهداشتی،1000دست انواع کفش و لباس در سایزهای مختلف، تجهیزات دارویی و.....آماده و به دست مردم نیازمند کرمانشاه رسید.

 

قابل ذکر است ستاد های جمع آوری کمک برای مردم کرمانشاه هنوز به فعالیت های خود ادامه داده و در ساختن منازل مسکونی به یاری مردم کرمانشاه خواهند شتافت.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است