شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: تفکر بسیجی در محور مقاومت پوزه استکبار را به خاک مالید

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام: تفکر بسیجی در محور مقاومت پوزه استکبار را به خاک مالید

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 05 آذر 1396 ساعت 12:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه بسیج عامل امنیت مردم است، گفت: تفکر بسیجی در محور مقاومت پوزه امریکای جهانخوار را به خاک مالید.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در جمع ۵ هزار نفری بسیجیان ایلامی در سالن قلاویزان با تبریک سالروز تشکیل بسیج، اظهار داشت: کارهای انقلابی و تحول پذیر و حرکت در مسیر عدالت‌خواهی از اهداف بسیج است.

 

وی افزود : بسیج عامل اقتدار و امنیت کشور است و آنچه که در محور مقاومت پوزه استکبار را به خاک مالید تفکر بسیجی بود.

 

وی با بیان اینکه بسیج عامل امنیت مردم است، افزود: بسیج در صحنه های مختلف آمادگی و اثربخشی خود را نشان داده است.

 

سردار حسینی با اشاره به بیانات رهبری در مورد بسیج اضافه کرد: بسیج ستون اصلی امنیت داخلی و قوه محرکه و حافظ نظام اسلامی است.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه پیروزی محور مقاومت پوزه امریکای جهانخوار را به خاک مالید، عنوان کرد: تفکر و فرهنگ بسیجی بود که توانست همه توطئه‌ها و نقشه‌های امریکا و دست نشانده هایش را در منطقه با شکست مواجه کند.

 

سردار حسینی با اشاره به نظرات اندیشمندان مختلف در رابطه با بسیج گفت: تضعیف بسیج در زمان‌های بحرانی را راه مبارزه با ایران و نظام اسلامی می‌دانند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است