شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام در اختتامیه جشنواره علمی نخبگان بسیج : چرخه اقتصاد مملکت با قدرت علمی دانشجویان ارتباط خاص دارد

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام در اختتامیه جشنواره علمی نخبگان بسیج : چرخه اقتصاد مملکت با قدرت علمی دانشجویان ارتباط خاص دارد

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 22 آذر 1396 ساعت 10:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار حسینی اظهار داشت:  از قبل پیشرفت علمی است که چرخه اقتصاد مملکت می چرخد و ارتقاء سطح علمی کشور را دانشجویان رقم می زنند.

 

به گزارش سردار سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام در اختتامیه جشنواره علمی نخبگان بسیج دانشجویی در دانشگاه ایلام گفت: مبنای حرکت کسانی که ۱۶ آذر را خلق شدند مبارزه با فساد بود و دانشجویانی از جنس ایمان و بصیرت و معرفت حماسه ۱۶ آذر را خلق کردند و نقشه آمریکا را با شکست مواجه کردند.

 

سردار حسینی اظهار کرد: از قبل پیشرفت علمی است که چرخه اقتصاد مملکت می چرخد و ارتقاء سطح علمی کشور را دانشجویان رقم می زنند.

 

وی افزود: چند روز پیش علی هاشمی دانشجویی از مردم ایلام هم بر سکوی قهرمانی ایستاد و هم بر سکوی پهلوانی تکیه زد و دانشجویان هم باید بصیرت و علم و ایمان خود را روز به روز افزایش دهند.

 

سردار حسینی ادامه داد: با توکل بر خدا و در مسیر علم قرار گرفتن می توان در قله های بزرگ علمی ایستاد.

 

وی اظهار داشت: با تدابیر مقام معظم رهبری و شجاعت و ایثارگریهای جوانان بسیجی و نیروهای مقاومت در عراق و سوریه تمام نقشه های دشمن نقش بر آب شد و پوزه آنها به خاک مالیده شد.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ایلام خاطر نشان کرد: چون قدرت علمی و معنوی نظام ما در سطح بالایی قرار دارد دشمنان مجبور به تعظیم در برابر عظمت ملت شده اند.

 

سردار حسینی ابراز کرد: امروز بسیج در بسیاری از کشورهای جهان اسلام شکل گرفته و بیشتر کشورهای اسلامی دارای نیروهای بسیجی هستند و این به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است