شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیمسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد : ساخت 1200 واحد مسکونی برای زلزله زدگان در شیخ صله

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد : ساخت 1200 واحد مسکونی برای زلزله زدگان در شیخ صله

منتشرشده در خراسان جنوبی دوشنبه, 20 آذر 1396 ساعت 07:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: برای استقرار دائم و ساخت خانه برای مردم، تفاهمی بین بسیج سازندگی کشور و بهزیستی صورت گرفته است که بر این اساس یک هزار و 200 واحد مسکونی برای زلزله زدگان این منطقه ساخته می شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، اظهارداشت: سپاه برای کمک به آسیب دیدگان زلزله اخیر کرمانشاه در چند مرحله ورود پیدا کرده است.

 

وی با بیان اینکه سپاه در زمینه امداد و نجات اولیه، استقرار اضطراری، موقت و دائمی در حال اقدام است افزود: در حال حاضر مرحله استقرار اضطراری و امداد و نجات پایان گرفته است.

 

زهرایی با بیان اینکه استقرار موقت، آواربرداری و نصب کانکس در حال انجام است خاطرنشان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با همکاری سپاه های استانی و با کمک گروه های جهادی هر منطقه از نقاط تخریب شده زلزله اخیر در کرمانشاه را برعهده گرفته اند.

 

وی عنوان داشت: بازسازی روستای شیخ صله با 500 خانوار و جمعیت 2 هزار و 500 نفره بر عهده سپاه خراسان جنوبی و شمالی قرار گرفته است.

 

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه تا حالا کمک هایی مانند پتو، گرمایش، لباس گرم به دست مردم رسیده است و در این زمینه نیازی وجود ندارد گفت: در حال حاضر مواد غذایی از قبیل برنج، روغن، آب و حبوبات و کمک مالی نیاز اساسی مردم منطقه است.

 

وی اظهارداشت: 45 نفر جهادگر و 5 نفر از نیروهای پاسدار در منطقه به طور ثابت مستقر هستند.

 

زهرایی گفت: برای استقرار دائم و ساخت خانه برای مردم تفاهمی بین بسیج سازندگی کشور و بهزیستی صورت گرفته است که بر این اساس یک هزار و 200 واحد مسکونی برای زلزله زدگان این منطقه ساخته می شود.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است