شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی : با ماموریت قرارگاه ثامن الائمه در منطقه مرزی خراسان جنوبی وحدت عملی فراهم شده است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی : با ماموریت قرارگاه ثامن الائمه در منطقه مرزی خراسان جنوبی وحدت عملی فراهم شده است

منتشرشده در خراسان جنوبی یکشنبه, 03 دی 1396 ساعت 09:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار داشت :با ماموریت امنیتی عملیاتی و خدمات رسانی سپاه در نقطه صفر مرزی، وحدت عملی با استقرار قرارگاه ثامن الائمه2 در مناطق مرزی خراسان‌جنوبی فراهم شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمیفرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در همایش هم اندیشی ائمه جمعه و جماعات، علما و معتمدین شیعه و سنی استان گفت: طی 9 ماه که از استقرار یگان های قرارگاه می گذرد بین نیروی انتظامی مرزبانی، علمای منطقه و مردم هماهنگی های خوبی در حوزه ماموریت های امنیتی، عملیاتی و خدمات رسانی صورت گرفته است.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی همچون خورشید در دنیای مستضعفین می درخشد.

 

وی با بیان اینکه آزادسازی ملت های مظلوم ستمدیده از چنگال استکبار راهبرد امام(ره) است افزود: با ماموریت قرارگاه ثامن الائمه در منطقه مرزی خراسان جنوبی وحدت عملی فراهم شده است.

 

سردار قاسمی خاطرنشان کرد:  طی 9 ماه که از استقرار یگان های قرارگاه می گذرد بین نیروی انتظامی مرزبانی، علمای منطقه و مردم هماهنگی های خوبی در حوزه ماموریت های امنیتی، عملیاتی و خدمات رسانی صورت گرفته است.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) عنوان داشت: راهبرد اصلی سپاه کمک به مردم، خدمات رسانی و به نوعی رفع مشکلات مردم منطقه است.

 

وی با بیان اینکه این ماموریت مشترک در خراسان رضوی و جنوبی در حال انجام است افزود: این راه روشن و خیری است که سردار شهید شوشتری در مناطق مختلف مرزی این سنت حسنه را پایه ریزی کرد و ما آن را ادامه می دهیم.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه امنیت بزرگترین نعمت الهی است که نصیب مردم استان ما شده است گفت: با تدابیر رهبر انقلاب و سیاستگذاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای خدمات رسانی در مناطق محروم استان ، مجموعه یگان های عملیاتی سپاه، قرارگاه خاتم، محرومیت زدایی و بسیج سازندگی استانها در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار رسیدگی می کنند.

 

وی ادامه داد: قرارگاه قدس هم برای محرومیت زدایی به کمک ما آمده است و با همکاری آستان قدس رضوی رزمندگان در قرارگاه عملیاتی ثامن الائمه کار محرومیت زدایی را در مناطق مرزی دنبال می کنند.

 

گفتنی است، در این مراسم از یکصد سری جهیزیه برای تحویل به زوج های کم بضاعت رونمایی و 50 پروژه محرومیت زدایی قرارگاه ثامن الائمه2 به طور نمادین افتتاح شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است