شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان جنوبیفرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی : باید سبک زندگی خود را بر مبنای قرآن و دستورات اسلام قرار دهیم

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی : باید سبک زندگی خود را بر مبنای قرآن و دستورات اسلام قرار دهیم

منتشرشده در خراسان جنوبی دوشنبه, 11 دی 1396 ساعت 17:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با بیان اینکه قرآن در همه ی شئونات زندگی ما باید جاری باشد، گفت: نباید فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر را فراموش کنیم و باید سبک زندگی خود را بر مبنای قرآن و دستورات اسلام قرار دهیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی در اختتامیه بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بسیج مرحله استانی با بیان اینکه الحمدالله در کشور نهادهای قرآنی مختلفی شکل گرفته است، اظهارداشت: بسیج از آنجایی که در خدمت جوانان و نوجوانان می باشد و بخش اعظم آن از نوجوانان و جوانان شکل گرفته است به موضوع تعلیم و تربیت و قرآن توجه زیادی داشته است.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با اشاره به اینکه توجهی که در برنامه های سالیانه حلقه های صالحین و دیگر اقشار بسیج به قرآن می شود سبب شده است که موفقیت هایی را در این زمینه داشته باشیم اذعان کرد: امروز هم تلاش همه ی شما بسیجیان باعث شده که این چنین برنامه ای را داشته باشیم.

 

سردار قاسمی با اشاره به اینکه دو نکته مهم را باید مد نظر قرار دهیم اظهار کرد: اولین نکته این است که سبک زندگی خود را بر مبنای قرآن و دستورات اسلام قرار دهیم و دوم اینکه امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنیم.

 

وی در پایان با بیان اینکه قطعا شما که با نیت پاک در این مسابقه شرکت کردید در زندگی خود موفق خواهید بود تصریح کرد: شما نوجوانان و جوانان مایه امید ملت ما، رهبری، پدر و مادر خود هستید.

 

گفتنی است: بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بسیج با حضور ۱۶۰ نوجوان و جوان بسیجی سراسر استان به همت تعلیم وتربیت سپاه استان برگزارشد.

 

لازم به ذکر است: این مسابقات در دو رده سنی زیر شانزده سال و بالای شانزده سال در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، مفاهیم، اذان برگزار شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است