شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان‌شمالی: رسانه‌های جمهوری اسلامی با شفاف‌سازی "واقعیت پوشالی" دشمن را برملا می کنند

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان‌شمالی: رسانه‌های جمهوری اسلامی با شفاف‌سازی "واقعیت پوشالی" دشمن را برملا می کنند

منتشرشده در خراسان شمالی چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 16:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان‌شمالی از تلاش دشمن برای غلبه در فضای رسانه‌ای خبرداد و گفت: به میزانی که در فضای مجازی و رسانه‌ای تلاش بیشتری کنیم٬ ابعاد تبلیغات و تهدیدات دشمن در فضای واقعی از بین می‌رود.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدحسین مرتضوی در دیدار جمعی از فعالان رسانه‌ای جبهه انقلاب اسلامی در خراسان‌شمالی به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: باید با شفاف‌سازی٬ واقعیت پوشالی دشمن را برملا کرد چرا که تهدیدات دشمن در فضای حقیقی٬ پوشالی و غیرواقعی است. 

 

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان‌شمالی تصریح کرد: باید قدرت و آمادگی و هوش‌مندی قرار گرفتن در مقابل حربه دشمن را داشته باشیم چرا که دشمن از فضای مجازی به عنوان یکی ازعرصه‌های مهم نبرد استفاده می‌کند.

 

وی افزود: هر نوع فعالیت و حرکت در رسانه‌های انقلابی٬ باید به تناسب با تهدیدات دشمن برنامه‌ریزی شود و در مقابل تهدیدات دشمن حرکت‌های مختلف را انجام دهیم.

 

سردار مرتضوی با اشاره به شکل‌گیری جبهه مردمی انقلاب‌اسلامی در فضای سیاسی خاطر‌نشان کرد: در‌ فضای رسانه‌ای نیز باید با هم‌گرایی و هم‌افزایی و وحدت نیروها٬ به صورت جبهه‌ای برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنیم. هم افزایی نیروها اگر هوشمندانه باشد چرخه کار را تکمیل و تلاش‌ها برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی را اثرگذار می‌کند.

 

وی با تأکید بر توسعه جامعه مخاطبان رسانه‌ای جبهه انقلاب اسلامی گفت: باید تمام تلاشمان را برای جذب نیروها و همراه کردن آن‌ها با اهداف انقلاب اسلامی به‌کار گیریم. این همراهی و جذب٬ مستلزم معرفی درست آرمان‌های انقلاب‌اسلامی در فضای رسانه‌ای است.

 

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان‌شمالی تصریح کرد: نیروهای فعال رسانه‌ای جبهه انقلاب اسلامی می‌توانند با هم‌افزایی و کار منسجم٬ اخبار٬ سوژه‌ها و موضوعات را در جامعه دنبال کنند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است