شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیفرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان‌ شمالی: آرمان‌های انقلاب اسلامی تغییرناپذیر است

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان‌ شمالی: آرمان‌های انقلاب اسلامی تغییرناپذیر است

منتشرشده در خراسان شمالی دوشنبه, 06 شهریور 1396 ساعت 15:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان‌شمالی گفت: آرمان‌های انقلاب اسلامی تغییرناپذیر است و عدول در آرمان‌ها به معنی عدول از آرمان‌های اسلام است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیدحسن مرتضوی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت سپاه بجنورد اظهار داشت: انقلاب اسلامی نتیجه سه رویداد بعثت، غدیر و عاشورا است و امروز درک این موضوع خیلی حساس است. رویدادهایی که به وقوع انقلاب اسلامی انجامید٬ زمینه‌ساز ادامه حیات این نهضت مبارک است و باید حفظ و حراست شود.

 

وی با اشاره به آرمان‌های نظام مقدس اسلامی افزود: آرمان‌های انقلاب اسلامی تغییر ناپذیر است و عدول در آرمان‌ها به معنی عدول از آرمان‌های اسلام است. برای این آرمان‌ها شهید داده‌ایم و امروز علی‌رغم همه تهدیدات و دشمنی‌ها علیه انقلاب٬ ایران اسلامی در نقطه برتر است.

 

فرمانده سپاه استان خراسان شمالی تاکید کرد: ایران تنها کشوری در جهان است که از قدرت بازدارندگی برخوردار است و موشک‌های ما تا کیلومترها دورتر از مناطق مرزی و سرزمین ما را هدف قرار می‌دهد و دشمنان از این عامل بازدارندگی هراس دارند.  هرکجا که منافع انقلاب اسلامی اقتضا کند٬ سپاه حضور داشته و از انقلاب اسلامی دفاع می‌کند.

 

در  این مراسم٬ سرهنگ پاسدار مجید فغانی به‌عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت سپاه بجنورد معرفی و از زحمات سرهنگ پاسدار علیرضا نیکبخت فرمانده پیشین این ناحیه سپاسگزاری شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است