شما اینجا هستید: خانهاستانهاخراسان شمالیمعاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: تسخیرلانه جاسوسی دست آمریکا را از کشور قطع کرد/ آمریکا نماد اشغالگری است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: تسخیرلانه جاسوسی دست آمریکا را از کشور قطع کرد/ آمریکا نماد اشغالگری است

منتشرشده در خراسان شمالی شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 15:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا برجام را نقض کرده است گفت: تسخیرلانه جاسوسی در سال 58 دست آمریکا را از کشور قطع کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رسول سنایی راد معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان یوم‌الله 13 آبان بجنورد با اشاره به مواضع خصمانه دولت آمریکا در قبال ایران گفت: نماد خشونت آمریکایی در داعش ایجادشده است و آمریکایی‌ها به دنبال ایجاد جنگ نیابتی در منطقه بودند.

 

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صحبت‌های ترامپ را با اذن و اجازه جمهوری خواهان آمریکا دانست و افزود: تشویق به شهادت رساندن دانش آموزان در سال 57 یکی از خباثت‌های آمریکا است.

 

وی اقدامات آمریکا در صحرای طبس را نمونه‌ای دیگر از جنایات آمریکا علیه مردم ایران اسلامی عنوان و تصریح کرد: خار شدن آمریکا در تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان بیدار عاملی مهم در قطع شدن دست آمریکا از ایران بود.

 

سردار سنایی راد در ادامه گفت: در رابطه با موضوع فناوری هسته‌ای مورد ظلم قرار گرفتیم و این حق مسلم با فشار آمریکایی‌ها از ما گرفته شد.

 

وی همچنین افزود: امروز آمریکا برجام را نقض کرده است و فشارهای بیشتری بر انقلاب اسلامی وارد می‌کند و سپاه را برای از بین بردن اقتدار نظام بهانه قرار داده است.

 

معاون سیاسی سپاه اتفاقات سوریه را آغاز دومینویی برای ایجاد تغییرات در داخل کشور دانست که به حول و قوه الهی جلوی این نفوذ گرفته شد.

 

وی افزود: تحریم‌ها امروزه به جرم مقاومت و ایستادگی ملت ایران است و نیروهای مسلح ما خاری در چشم آمریکا شده‌اند.

 

سردار سنایی راد در پایان اجتماع مردم در راهپیمایی 13 آبان را نماینده روح حماسی انقلاب عنوان و اظهار کرد: شهید حججی نماینده ملت ایران است که نشان می‌دهد تمام ملت ایران حاضر هستند از سر و جان خود بگذرند اما عزتشان پایمال نشود.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است