شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدفرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه بویر احمد از بهره برداری درمانگاه بسیجیان در یاسوج خبر داد

فرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه بویر احمد از بهره برداری درمانگاه بسیجیان در یاسوج خبر داد

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد شنبه, 18 آذر 1396 ساعت 10:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه و بویر احمد خبر داد : درمانگاه بسیجیان در یاسوج به بهره برداری رسید.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه و بویر احمد گفت: این درمانگاه با زیر بنای بیش از هزار و 200 متر مربع در سه طبقه با هدف ارائه خدمات درمانی در منطقه ای کم برخوردار ساخته شد.

 

سردار بوعلی مدت زمان اجرای ساخت این طرح را ۷ ماه اعلام کرد و افزود: در این درمانگاه خدمات آزمایشگاهی، فیزیوترابی، رادیولوژی و سونوگرافی نیز ارائه می‌شود.

 

وی با بیان اینکه مشابه این طرح در شهرستان گچساران در حال اجرا است گفت: به زودی در شهر دهدشت و دیگر شهرستان‌های استان به صورت مرحله‌ای درمانگاه بسیجیان ساخته می‌شود.

 

سردار بوعلی با بیان اینکه در این درمانگاه خدمات پزشکان عمومی، پزشکان متخصص و دندان پزشکی به مردم ارائه می‌شود افزود: بیماران تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیز با معرفی از این دو نهاد حمایتی به صورت رایگان در این درمانگاه پذیرش می‌شوند.

 

فرمانده سپاه فتح استان با بیان اینکه بیمارستان تخصصی ۲۵ تختخوابی شهر یاسوج نیز دارای پیشرفت کاری ۱۰۰ درصدی است ادامه داد: پیش بینی می‌شود این بیمارستان نیز تا پایان سال جاری تجهیز و به بهره برداری برسد.

 

استاندار هم در این مراسم گفت: سپاه پروژ‌های مهمی در حوزه‌های ورزشی، بهداشت و درمان و خدمات عمومی در سطح استان در دست ساخت دارد که این کار‌ها شایسته تقدیر است.

 

احمدی افزود: این طرح‌ها هم از نظر مصالح و هم به لحاظ استحکام زیبایی معماری از کیفیت خوبی برخوردار است که شایسته است سایر دستگاه‌های از این طرح‌ها الگو برداری کنند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است