شما اینجا هستید: خانهاستانهاکهکیلویه و بویر احمدجانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد: ملت با بصیرت ایران مشت محکمی به دهان استکبار زد

جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد: ملت با بصیرت ایران مشت محکمی به دهان استکبار زد

منتشرشده در کهکیلویه و بویراحمد شنبه, 23 دی 1396 ساعت 09:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کینه توزی های دیرینه نظام استکبار علیه کشور ما، منشأ اغتشاشات اخیر را خشم استبکار علیه ایران اسلامی دانست.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاریجانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کینه توزی‌های دیرینه نظام استکبار علیه کشور ما، منشأ اغتشاشات اخیر را خشم استبکار علیه ایران اسلامی دانست.

 

جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بی نظمی های اخیر کشور، این اغتشاشات را در راستای فروکش کردن آتش خشم استکبار علیه نظام اسلامی دانست.

 

وی ابتدا با گرامیداشت سالروز آغاز عملیات کربلای ۵، گفت: رزمندگانی که در آن عملیات حضور داشتند، به یاد دارند داغی که در عملیات کربلای ۴ بر دل ما گذاشته شد در این عملیات حماسی که در تاریخ دفاع مقدس به یادماندنی است، ترمیم شد.

 

وی افزود: خدا را سپاسگزاریم که در عصری ما را خلق کرد که با ظهور اسلام و افول حکومت‌های جور و ستمشاهی و استکبار جهانی همراه و همزمان است.

 

انصاری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پایگاه اصلی منطقه و آسیا ایران بود، از زمان شکل گیری انقلاب نوپای اسلامی، این پایگاه نظامی به ام القرای جهان اسلام تبدیل که همین امر باعث شد استکبار جهانی در سناریو‌های مختلف نزدیک به ۴۰ سال علیه ما توطئه کند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است