شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمپایان مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه

پایان مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه

منتشرشده در قم چهارشنبه, 02 اسفند 1396 ساعت 11:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان حوزه نمایندگی مستقر در قم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی به میزبانی تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام به ایستگاه آخر رسید.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان حوزه نمایندگی ولی فقیه مستقر در قم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی به میزبانی تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام به پایان رسید.

 

این مسابقات همزمان با دهه فجر و با شرکت تیم هایی از تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام ،دانشکده شهید محلاتی و پژوهشگاه علوم اسلامی در سالن ورزشی شهدای محراب تیپ83 به صورت رفت و برگشت برگزار گردید و در پایان تیم های برتر مشخص شدند. دانشکده شهید محلاتی، پژوهشگاه علوم اسلامی و تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام در رشته فوتسال به ترتیب به مقام اول تا سوم نائل شدند.

 

 مرتضی اکبری مسئول تربیت بدنی تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام در حاشیه برگزاری این مسابقات اظهار داشت:"این مسابقات باهدف گرامیداشت آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و به منظور تقویت و حفظ امادگی جسمانی،ایجادنشاط و شادابی در بین کارکنان و شناسایی افراد مستعد جهت تشکیل تیم منتخب فوتسال و والیبال برای حضور در مسابقات نیروهای مسلح برگزار شد.

 

اکبری ادامه داد :  این جشنواره ،مسابقات ورزشی دیگری ویژه کارکنان و سربازان تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام در رشته های فوتسال،والیبال،دارت،آمادگی جسمانی و طناب کشی با استقبال قابل توجه اعضای این یگان برگزار گردید و در پایان نفرات و تیم های برتر مشخص شدند.”

 

وی در پایان از نظم و حسن اخلاق تیم های شرکت کننده و کلیه دست اندرکاران تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام در جهت حسن برگزاری این دوره از مسابقات تشکر کرد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است