شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده تیپ 83 امام جعفر صادق علیه السلام و جمعی از مسئولین و کارکنان این یگان از پژوهشگاه رویان اصفهان بازدید کردند

فرمانده تیپ 83 امام جعفر صادق علیه السلام و جمعی از مسئولین و کارکنان این یگان از پژوهشگاه رویان اصفهان بازدید کردند

منتشرشده در قم شنبه, 12 اسفند 1396 ساعت 14:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده تیپ 83 امام جعفر صادق علیه السلام و جمعی از مسئولین و کارکنان این یگان از پژوهشگاه رویان اصفهان بازدید کردند.

 به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر فرمانده تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق علیه السلام در ابتدای این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین پژوهشگاه که این فرصت را در اختیار کارکنان تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام قرار دادند،اظهار داشت: "آشنایی با فعالیتهای علمی پژوهشگاه رویان و تعمیق ارتباط نهادهای حوزوی و دانشگاهی از اهداف این بازدید میباشد چرا که این پژوهشگاه نقش بسزایی در پیشرفت های علمی کشور داشته است."

 

در این بازدید علمی،اساتید مجرب پژوهشگاه شرکت کنندگان در اردو را در جریان آخرین پیشرفت های علمی در مورد شبیه سازی ژنتیکی و سلولهای بنیادین قرار دادند.

 

اهدای لوح یادبود منقش به فرمایش رهبر معظم انقلاب در مورد توجه ویژه معظم له به این موسسه و پیشرفتهای علمی آن،از دیگر برنامه های این بازدید علمی- فرهنگی بود.

 

زیارت گلزار شهدای اصفهان و قرائت فاتحه برای شهدای سرافراز انقلاب اسلامی و بزرگان نامدار قبرستان تخت فولاد آخرین برنامه فرهنگی این سفر یک روزه علمی- فرهنگی کارکنان تیپ83 امام جعفر صادق علیه السلام بود.

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است