شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانبه همت سازمان بسیج سازندگی استان سمنان صورت گرفت؛ اهدای 60 سری جهیزیه به زوج های نیازمند استان سمنان

به همت سازمان بسیج سازندگی استان سمنان صورت گرفت؛ اهدای 60 سری جهیزیه به زوج های نیازمند استان سمنان

منتشرشده در سمنان یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 08:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: به مناسیت عید غدیر تهیه و اهدا جهیزیه به شصت زوج در سطح استان سمنان به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه استان سمنان و کمیته امداد و خیرین استان صورت گرفت.

 به گزارش سپاه نیوز؛ جبار دوستمحمدیان مسئول سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه کمک به جوانان برای ازدواج یکی از دغدغه های نظام می باشد، اظهار داشت: به مناسبت عید غدیر تعداد 60 بسته جهزیه کامل به زوج های جوان در استان سمنان اهدا شد که توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و کمیته امداد و خیرین استان جمع آوری شده است.

 

وی افزود: دین مبین اسلام همواره تک‌تک مسلمانان را به انجام امور خیر و تامین نیاز کم‌ بضاعت‌ها ترغیب و تشویق می‌کند از جمله این موارد تهیه جهیزیه برای جوانان نیازمند برای آغاز یک زندگی آبرومند مورد تأکید است.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با اشاره به اينکه فراهم کردن شرايط لازم براي ازدواج جوانان يکي از سنت ‌هاي حسنه است، گفت: سازمان بسیج سازندگی استان سمنان در راستاي عمل به اين سنت ‌ها و کمک به ازدواج آسان جوانان اقدام به تهیه 60 بسته جهیزیه  شامل یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، دو تخته فرش، اتو بخار و سرویس آشپزخانه کرده که بین زوج های نیازمند توزیع و اهدا شده است.

 

دوستمحمدیان تأکید کرد: اقلام فرهنگی،معیشتی، لوازم تحریر و البسه از طرف این سازمان تهیه شده است که در هفته دفاع مقدس به عزیزان مناطق محروم توزیع خواهد شد.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است