شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانسردار مارانی: یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی امنیت است

سردار مارانی: یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی امنیت است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 09:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه فرودگاه استان اظهار داشت : یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی امنیت است و در کشور ما به واسطه خون‌هایی است که ریخته شده است.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه فرودگاه استان که در کانون شهید عالی زاهدان برگزار شد اظهار داشت: در ایام معنوی دهه فاطمیه و دهه مبارک فجر قرار داریم و محافلی که در این ایام برگزار می‌شود بار معنوی دارد.

 

وی با اشاره به اینکه در ایام عملیات والفجر قرار داریم افزود: اگر در صدر اسلام عصای موسی (ع) معجزه کرد در زمان انقلاب نیز امام خمینی (ره) و رزمندگان در جبهه حق علیه باطل معجزه کردند.

 

وی تصریح کرد: توسل به حضرت زهرا (س) در دفاع مقدس گره از کار رزمندگان باز کرده است.

 

سردار مارانی با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک فجر ادامه داد: یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی امنیت است و امنیت در کشور ما به واسطه خون‌هایی است که ریخته شده است.

 

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق گفت: حافظان امنیت سختی کار امنیتی را به جان می‌خرند تا دیگران امنیت داشته باشند یکی از آن‌ها سپاه فرودگاه است که امنیت مسافران را برقرار می‌کنند.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان نیز گفت: امام راحل رسالت سنگینی را بر دوش پاسداران نهاده است.

 

سردار معروفی با اشاره به اینکه ایمان عملی به خدا پایه و اساس انقلاب است، افزود: بسیجی رسالت محور است و بر اساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله)با روحیه استکبار ستیزی در جهت اهدافش تلاش می کند .

 

وی تصریح کرد: سپاه از مردم با مردم وبرای مردم است و این رویکرد مردمی باعث محبوبیت این نهاد در بین مردم شده است.

 

سردار معروفی با اشاره به وجود بیش از هشت هزار نیروی بسیجی طرح امنیت گفت: گذشت از عزیزان ، حقگو بودن و معامله با خدا از ویژگیهای یک بسیجی است .

 

 

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است