شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستاندبیر کل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان: حفظ و بقای انقلاب اسلامی هدف برگزاری کنگره های شهدا است

دبیر کل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان: حفظ و بقای انقلاب اسلامی هدف برگزاری کنگره های شهدا است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 09:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: دبیر کل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: برای حفظ انقلاب اسلامی بیش از دو هزار و ۵۰۰ شهید در سیستان و بلوچستان جان خود را فدای آرمان های نظام کردند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان هدف از برگزاری کنگره‌های شهدا را حفظ و بقای انقلاب اسلامی که شهدا همه هستی خود را تقدیم آن کرده، برشمرد و افزود: خروجی این گونه محافل باید بقای انقلاب، ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مسیر انقلاب اسلامی باشد.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که بیش از ۹۰ درصد وصیت شهدا توصیه به اطاعت بی چون و چرا از امام امت (ره) و ولایت فقیه بود.

 

وی در ادامه گفت: تمامی شهدا با زیبا اندیشی این جمله حضرت امام خمینی (ره) که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد را به خوبی بازگو کرده اند.

 

سردار معروفی با اشاره به اینکه همه مدیون خون شهدا هستیم، اضافه کرد: برای حفظ انقلاب اسلامی بیش از دو هزار و ۵۰۰ شهید در سیستان و بلوچستان جان خود را فدای آرمان‌های نظام کردند.

 

دبیر کل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سه مولفه ایمان به ذات اقدس پرودگار و پیروی از ائمه معصوم (ع)، وحدت رهبری ومدیریت صحیح انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره) و امام خامنه‌ای (مدظله العالی) سبب پیروزی ایران اسلامی در همه میادین شده است.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: مستکبران جهانی با یکدیگر متحد شده اند تا در میان ملت ایران اسلامی اختلاف و شکاف ایجاد کنند بنابراین در مقابل آنان باید صفوف خود را منسجم‌تر کنیم.

 

وی ادامه داد: برای خنثی سازی توطئه دشمنان باید گوش به فرمان مقام عظمای ولایت و امام مسلمین بود.

 

دبیر کل کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان افزود: دشمنان ایران اسلامی با به راه انداختن جنگ نرم به دنبال ایجاد انشقاق و اختلاف در میان مردم هستند.

 

وی در پایان امام شناسی، دشمن شناسی، استحکام درونی و تقویت هویت ملی را لازمه پیروزی در مقابل استکبار جهانی ذکر کرد

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است