شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستاننماینده ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: امنیت مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: امنیت مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان شنبه, 21 بهمن 1396 ساعت 11:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای کشور امنیت است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی نقی طهرانی زاده نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستانبا اشاره به آغاز دهه مبارک فجر، ظهار داشت:یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی که تحسین مجامع بین المللی را برانگیخته است امنیت جغرافیایی جمهوری اسلامی است.

 

وی  اشاره داشت: فضای حاکم در کشور متمایز از دیگر کشور‌ها است و ما  از نعمتی به نام امنیت بهره‌مند هستیم.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امام راحل سدی محکم در برابر دشمنان بنام ارتش بیست میلیونی را بنا نهاد و  هم اینک که در دهه مبارک فجر قراررداریم چهار دهه ارزش مداری و ایمان و اعتقاد را تجریه می‌کنیم .

 

وی با اشاره به دستاورد‌های انقلاب اسلامی ادامه داد: اگر نسل امروز بخواهد درک صحیحی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی داشته باشد باید اقدامات نظام ۵۲ ساله شاهی و 39 سال انقلاب اسلامی را مقایسه کند .

 

حجت الاسلام  والمسلمین طهرانی زاده گفت: در عصر حاضر نسل‌های چهارم و پنجم سختی‌های دوران دفاع مقدس وهمچنین لحظات شیرین پیروزی انقلاب را درک نکرده اند، این مهم می‌طلبد تا رشادت‌ها و ارزش‌های انقلاب بیش از گذشته تبیین شود .

 

وی افزود: افرادیکه دل در گرو انقلاب دارند، ارزش‌های دینی و انقلابی را در جامعه گسترش دهند و از فضای مجازی نیز غافل نشوند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به فعالیت ۳۰۰ سایت مجازی بر علیه جمهوری اسلامی اظهار کرد: در طول تاریخ هر زمان که خداخواهی و حق طلبی مطرح شده است ،به تبع آن دشمنی‌ها نیز شکل گرفته است همانطور که در قرآن کریم نیز حق و باطل در همه جا حضور دارند.

 

حجت الاسلام  والمسلمین طهرانی زاده ادامه داد: انقلاب خداخواهی، آرمانخواهی، اعتقادی، مردمی بودن، امنیت، مردم سالاری، استقلال و پیشرفت، ولایت پذیری از جمله ویژگی‌های انقلاب هستند که کمتر کشوری از آن‌ها برخوردار است.

 

وی همچنین با اشاره به تقارت ایام فاطمیه با سالگرد پیروزی انقلاب گفت:حضرت فاظمه الزهرا (س) می‌فرمایند: ما اهل بیت پیامبر برگزیدگان پاک و مقدس وسیله ارتباط خداوند با خلق او هستیم، و حجّت و راهنما و وارثان پیامبران الهى هستیم.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است