شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه ناحیه خاتم استان یزد: استفاده از توانمندی و استعداد‌های مردمی در راستای تحقق اهداف نظام یکی از ماموریت‌های بسیج است

فرمانده سپاه ناحیه خاتم استان یزد: استفاده از توانمندی و استعداد‌های مردمی در راستای تحقق اهداف نظام یکی از ماموریت‌های بسیج است

منتشرشده در یزد شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 09:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ حسین آزادی نژاد عنوان کرد: با توجه به هجمه‌های گسترده فرهنگی دشمنان علیه کشورمان، باید حرکت‌های عمیقی برای تثبیت و بقای بنیان‌های دینی، اعتقادی و فرهنگی جامعه صورت گیرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با ایام الله دهه فجر، محفل روحانی و نورانی انس با قرآن با حضورسرهنگ پاسدار حسین آزادی نژاد فرماندهی سپاه ناحیه خاتم، بخشدار مرکزی، فرماندهان پایگاه‌ها و بسیجیان روستای بختیاری از توابع دهستان چاهک برگزار شد.

 

فرمانده سپاه خاتم در این آیین نورانی هدف از برگزاری محفل انس با قرآن را فرصتی برای انس بیشتر جوانان با قرآن و بهره گیری ار الگو‌های قرآنی دانست.

 

آزادی نژاد افزود: با توجه به هجمه‌های گسترده فرهنگی دشمنان علیه کشورمان، باید حرکت‌های عمیقی برای تثبیت و بقای بنیان‌های دینی، اعتقادی و فرهنگی جامعه صورت گیرد.

 

وی تصریح کرد: معتقدیم قرآن کتاب همه شئون زندگی است و تربیت، اخلاق، شهادت، بیداری اسلامی، اقتصاد اسلامی و… در آن برای تعالی انسان مومن وجود دارد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خاتم ضمن برشمردن فضیلت‌های کلام خدا و تأکیدات مقام معظم رهبری در جهت ترویج آن در بین کودکان و نوجوانان بر نهادینه کردن آن در بین قشر نوجوان و جوان تأکید کرد و گفت: اگر بتوان فرهنگ قرآنی را در بین مردم نهادینه کرد، قطعاً پیامد آن، فرهنگ جهاد و ایثار و از خود گذشتگی و زندگی بر اساس آموزه‌های دینی و قرآنی خواهد بود که این امر استحکام خانواده‌ها را در پی خواهد داشت.

 

آزادی نژاد اظهار داشت: تفکر مردم ما این است که بسیج و بسیجی در جامعه ما ارزشی بوده و به واسطه این قداست به یقین از جایگاه والایی برخوردار است.

 

ایشان ماموریت اصلی بسیج را استفاده از توانمندی و استعداد‌های مردمی در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ذکر کرد و گفت: قدرت بسیج متکی بر توانمندی و توانایی‌های مردم است.

 

وی افزود: در بعد فرهنگی بسیج باید با امر به معروف و نهی از منکر، افراد را از معضلات جامعه و تهاجم فرهنگی دشمن و راه‌های مقابله با آن آگاه ساخت.

 

آزادی نژاد در پایان عنوان کرد: بسیج باید محور وحدت باشد و با پویایی، برنامه‌ریزی و اجرای به موقع برنامه‌های ابلاغی در مسیر تعالی نظام حرکت کند.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است