شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: برای دفاع از کشور و مردم آمادگی کامل داریم

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: برای دفاع از کشور و مردم آمادگی کامل داریم

منتشرشده در یزد سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 09:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار جمیری گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف همگام و همراه ملت و مظلومان عالم هستند و در صحنه های خطر حضور مقتدارانه دارند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان یزد گفت: امروز نیروهای مسلح کشور به برکت انقلاب اسلامی از زیر یوغ استکبار رهایی یافته اند و از سلطه ابرقدرت ها خارج شدند.

 

سردار جمیری افزود: رژیم شاه به عنوان ژاندارم منطقه و هم پیمان اسرائیل ماموریت داشت منطقه را برای استکبار جهانی با ثبات کند و به همین دلیل، نیروهای مسلحی را برای خدمت به خود و اربابان مستکبرش تربیت کرده بود و قرار بود این نیروها نهضت های آزادی بخش در منطقه را سرکوب کنند که با عنایت خداوند و حرکت امام(ره) انقلاب اسلامی شکل گرفت و ملت و نیروهای مسلح از سلطه استکبار خارج شدند.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیروهای مسلح امروز کشور را حامی مستضعفین و مظلومان عالم دانست و ادامه داد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف همگام و همراه ملت و مظلومان عالم هستند و در صحنه های خطر حضور مقتدارانه دارند.

 

وی به حضور درخشان نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس، مقابله با تهدیدات امنیتی دشمن و حوادث مختلف اشاره کرد و گفت: نیروهای مسلح ما امروز یار و یاور مردم هستند.

 

فرمانده سپاه استان یزد خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح کشور علاوه بر چنین فعالیت هایی در عمران و آبادانی نیز نقش ارزنده ای داشته و برای دفاع از کشور و مردم هم آمادگی کامل دارند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است