شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر استان یزد : تدابیر رهبری همه نقشه های دشمن را نقش بر آب می کند/ پیشرفت کشور جز با ایستادن در برابر اسکتبار تحقق نمی یابد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر استان یزد : تدابیر رهبری همه نقشه های دشمن را نقش بر آب می کند/ پیشرفت کشور جز با ایستادن در برابر اسکتبار تحقق نمی یابد

منتشرشده در یزد یکشنبه, 29 بهمن 1396 ساعت 10:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر استان یزد گفت: به تدابیر هوشمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری همه نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند و ما نیز برای پیشرفت روز افزون باید در مقابل ظالم و استکبار بایستیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سید اسدالله امامیفرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر استان یزد به حضور پرشور مردم اشکذر در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و افزود: مردم پای این انقلاب ایستاده اند و ما باید بدانیم که این انقلاب، انقلابی جهانی شده است و با صدای رسا به جهانیان میگوید که باید در برابر ظلم و استکبار ایستاد تا به آزادی رسید.

 

 امامی به اهداف انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: جوان ما باید بداند این انقلاب آمده است که دنیای پیرامون ما را به حرکت در بیاورد و همان طور که اعتقاد داریم همان طور که حضرت امام(ره) فرمودند انقلاب اسلامی به دنیا صادر می شود، محقق شده است.

 

وی مقاومت در برابر زورگویان و ظالمان را از مصادیق انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد : انقلاب اسلامی ایران روح مقاومت و ایستادن در مقابل ظلم را به جهان صادر کرده است،ما باید در کنار مقاومت و ایستادن در برابر ظلم در داخل نظام اسلامی جلو دشمن را بگیریم.

 

امامی خاطرنشان کرد: اگر ما خواهان پیشرفت روز افزون هستیم باید در مقابل ظالم و استکبار بایستیم و اگر به سرنوشت کشور هایی که با استکبار سازش کردند بنگریم خواهیم دید که هیچ پیشرفتی در این کشور ها دیده نمیشود.

 

فرمانده ناحیه اشکذر به نقش رهبری در پیشبرد اهداف انقلاب اشاره کرد و افزود: امروز حتی دشمنان انقلاب اسلامی به تدابیر هوشمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایران اعتراف می کنند و تدابیر ایشان است که همه نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است