شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهسردار حاجی‌زاده: اولین و مهمترین کارمان دفاع از انقلاب و نظام است

سردار حاجی‌زاده: اولین و مهمترین کارمان دفاع از انقلاب و نظام است

منتشرشده در سپاه چهارشنبه, 16 اسفند 1396 ساعت 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه تولیدات ما نسبت به گذشته سه برابر شده است، گفت: کاری که به عهده ما هست را کار دوم بدانیم و کار اول‌مان دفاع از انقلاب و نظام باشد چراکه ثمره خون 300 هزار شهید است و 4 دهه ایثار و فداکاری کردند. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه صبح امروز در دهمین جشنواره جوان سرباز، با تبریک ایام میلاد حضرت زهرا(س)، با اشاره به مسئله دو سال خدمت سربازی، گفت: در نظام جمهوری اسلامی هر عمل و هر اقدام ما باید قربة الی الله باشد.

 

وی افزود: سربازی در انقلاب اسلامی دو سال نیست، از زمانی که بد و خوب را می فهمیم و تا لحظه مرگ باید سرباز نظام باشیم. این چند میلیونی که روز 22 بهمن به میدان آمدند و از نظام دفاع کردند در واقع سربازی کردند.

 

سردار حاجی زاده با بیان اینکه در همه حوزه ها باید پاسداری و دفاع کنیم، کفت: برخی قوانین دنیا از قانون جنگل بدتر است و دست نظام سلطه و آمریکا و رژیم‌های مرتجع عربی و رژیم صهیونیستی است و هرگاه بخواهند تغییر می دهند.

 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: خودشان هر غلطی دلشان بخواهد می‌کنند و زرادخانه‌ها را روز به روز گسترش می‌دهند اما موشک‌های ما را می‌گویند سلاح کشتار جمعی است.

 

سردار حاجی زاده گفت: فرانسه به منافقین که 17 هزار نفر از مردم ما را شهید کرده است، دفتر می دهد و می‌گوید این آزادی است. آمریکا روز اول گفت مبارزه با داعش، می‌گفت این کار 30  سال طول می کشد اما حالا ناراحت‌اند که چرا سه ساله کار داعش تمام شده است.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند هرکس در هر جا که هست، آنجا را مرکز دنیا بداند پس این سربازی ادامه دارد. تنها راه تداوم انقلاب و نظام حفظ یکپارچگی است و حضور ملت در 22 بهمن از شلیک موشک بالاتر بود.

 

سردار حاجی‌زاده ادامه داد: زمانی که انگلیس و فرانسه از چیزی حمایت می‌کنند باید بدانیم آن بد است و اگر به نهادی حمله می کنند باید بدانیم آن نهاد خوب است. به راحتی اخبار را طوری می‌گذارند که بسیاری باور می‌کنند. مثلا زلزله را به گردن آزمایش موشکی می‌اندازند یا به فلان مسئول تهمت می‌زنند، آنها هدف‌شان از بین بردن انسجام ماست.

 

وی در پایان اظهار داشت: برادران من، آن کاری که به عهده شما هست را کار دوم بدانید و کار اول‌تان دفاع از انقلاب و نظام باشد چراکه ثمره خون 300 هزار شهید است و 4 دهه ایثار و فداکاری کردند. دشمنان تا روزی که ما وحدت داریم نمی توانند غلطی کنند.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است